СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Німецьке судно з іранською зброєю заарештовано біля узбережжя Сирії

14.04.2012 12:37:35
Автор: Валерій Дротенко 

Згідно з новиною, неподалік сирійського порту Тартус було зупинено німецьке судно з вантажем іранської зброї для військ Президента Сирії Башара Асада.

Як повідомляє на власному веб-сайті німецький журнал "Шпігель", судно „Atlantic Cruiser“ судноплавної компанії Reederei Bockstiegel з німецького Емдена з вантажем "важке озброєння і набої" для сил, що підтримують Башара Асада. За кілька днів до того, вантаж було перевалено з іранського судна в порту Джибуті, аби зайти в Тартус цієї п'ятниці.

Згідно зі свідченнями перебіжчиків від сирійської влади, про вантаж було відомо заздалегідь, про що також було попереджено судновласника, у зв'язку з чим судно по обіді п'ятниці раптово змінило курс, ніби-то на турецький порт Іскендерун, котрий був "поза підозрою". Близько 80 км на південний схід від Тартуса судно спинилося і змінило курс.

Фрахтувальником вірогідно є українська фірма

Судовий маклер Торстен Людеке з аґенції C.E.G. Bulk Chartering, через кого оформляється фрахт цього судна, заявив, згідно з повідомленням: "Ми зупинили судно щойно отримавши повідомлення про збройний характер вантажу". Судно було зафрахтовано українською фірмою White Wale Shipping з Одеси, котра, фрахтуючи, вказала у якості вантажу "в основному насоси та інші подібні речі". "Зброю ми б ніколи на борт не прийняли", - продовжує Людеке. Тепер же 6200-тонне судн має "лишатися, де стоїть".


Як відомо, через масові протести у Сирії та брутальне їх придушення чинною владою, ЄС увела низку санкцій проти Сирії, у тому числі й збройне ембарго. Відповідне ембарго з боку ООН було ветовано Росією.

 


Оригінал: Waffenhandel: Deutscher Frachter mit iranischen Waffen vor Syrien gestoppt
Рубрика(и): Судноплавство , Atlantic Cruiser

Схожі публікації (13):
Kol Israel - Reshet Beth רשת ב׳ (Israel, Hebrew) Atlantic Cruiser на попередньому догляді у Туреччині
Тоді як судновласник і фрахтувальник судна Atlantic Cruiser н... 18.04.2012 23:27:00
Stuttgarter Zeitung (Germany, German) Загадковий чартер
Кореспондент "Штутґартер Цайтунг" Крістіан Ґотчальк провів вл... 17.04.2012 8:34:00
TradeWinds (Norway, English) Балкер заарештовано через смерть на борту
Балкер "Кейп Мельбурн", що належить українському судновласник... 12.12.2011 9:32:28Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014