СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Політика > Євроінтеграція > Євромайдан > Немирний Майдан   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Düsseldorfer Nachrichten (Germany, German) Німецькі ЗМІ: Майданівці уперше поставили під сумнів лідерство Кличка
Частина західної преси, спостерігаючи, як Кличка обдали "свої ж" майданівці піною з вогнегасника, висловила здогадку, що не все так гладко у "зліпленій" німецькими ЗМІ легенді про те, що Кличко є назаперечним лідером та "головним опозиціонером" Майдану... 19.01.2014 15:08:25
Rhein Main Presse (Germany, German) 19.01: Багато постраждалих від сутичок біля урядового кварталу
Низка іноземних ЗМІ вже висвітлила (тією чи іншою мірою) сьогоднішні події, себто - сутички між демонстрантами й міліцією на підступах до урядового кварталу.Загальний тон повідомлень - радикали на чолі з Кличком спробували прорвати очеплення біля урядо... 19.01.2014 20:05:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014