СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Культура > Гумор   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
IceNews (Iceland, English) У ісландському містечку злих ельфів задобрювали піснями та молитвами
Мешканці невеличкого ісландського містечка Болунґарвік всерйоз вважають, що їм вдалося піснями "задобрити" ельфів, що ніби-то живуть в сусідніх горах. Як відомо, наприкінці червня 2011р. на містечко дощем посипалося каміння й земля. Ісландці, чималий в... 02.07.2011 11:55:00
Hannoversche Allgemeine Zeitung (Germany, German) Як правильно вимовляти "Україна" німецькою?
Стаття гановерського журналіста Уве Янсена, котра буде зрозумілішою тим, кому знайомі особливості і деякі складнощі німецької вимови дифтонгів.Нам хочеться відзначити, що іноземець не полінувався дізнатися трохи більше, ніж відомо зі стереотипів про на... 21.06.2012 8:57:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014