СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Наші герої їхніми очима > Бандера > Смолоскипна хода 01.01   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Pravda (Slovakia, Slovak) Словацькі ЗМІ: Бандера "розділяє" українців
Під таким заголовком (але без лапок) опублікувала статтю словацька "Правда" за авторством Бориса Латти. Попри те, що на рахунок першосічневої смолоскипної ходи навіть серед моїх чисельних (але ще обраховуваних) знайомих розгорілися дебати - щодо її доц... 03.01.2014 8:21:00
Neue Zürcher Zeitung (Switzerland, German) 15000 націоналістів провели ходу в Києві
Надзвичайно акуратно висвітлила смолоскипну ходу значна частина західної преси (якщо вона взагалі її торкалася).Так, нейтрально-об'єктивний флагман якісної німецькомовної преси "Нойє Цюрхер Цайтунґ" (Швейцарія) описав ходу як "приурочену до 105-річчя з... 01.01.2014 21:45:36

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014