СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Персоналії > Франк-Вальтер Штайнмайєр   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
General-Anzeiger (Germany, German) Штайнмайер на два дні від'їжджає до Москви (12.02.2014)
МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер від'їхав 12.02 на два дні з офіційним візитом. Увечері планувалася вечеря з його колегою Сєрґєєм Лавровим. Власне, перемовини мають відбутися 13.02. Найважливішими темами мають бути німецько-російські стосунки, а ... 12.02.2014 23:00:27
Rhein Main Presse (Germany, German) Штайнмайєр відмовився від ролі посередника в Україні
МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр (на фото) відхилив прохання Віталія Кличка щодо участі у перемовинах між владою та опозицією в Україні у якості посередника.За словами пана Штайнмайєра, "в Україні зараз і так працює достатня кількість посередникі... 19.12.2013 22:05:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014