СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Культура   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Блиц (Serbia, Serbo-Hrvatsky (Latin)) У столиці Чорногорії урочисто відкрито пам'ятник Тарасові Шевченко... Азаровим.
У Подґоріце (більш відомому як колишній Тітоґрад) було урочисто відкрито пам'ятник Великому Кобзареві. Щоправда, від України його відкривала оксюмороністична як на справу всього життя Тараса Григоровича постать - прем'єр-міністр Микола Янович власною п... 10.12.2011 0:45:00
24sata (Croatia, Croatian) Двоє українських ді-джейок "запалили" хорватський диско-клуб потрусивши голими цицьками (фото)
DJ Pilla & Lady G "кочегарнули" нічний клуб Шамбалла: їхня ді-джейська майстерність відійшла на другий план - увагу привернули їхні голі груди, за які одна одну мацали і м'яли стоячи за ді-джейським пультом, обличчям до публіки (фото). (ред. - Побічний... 24.10.2011 10:50:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014