СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Політика > Нац. меншини > Євреї > Побиття Арона Гончарова   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Walla Hadashot וואלה חדשות (Israel, Hebrew) Арон Гочаров успішно приземлився в аеропорту Бен-Гуріона
Юнака-єврея, побитого у Києві, успішно перевезли на лікування до Ізраїлю, де він лікуватиметься в шпиталі "Ічілов".Решта статті містить розмірковування на тему зростання анти-семітських настроїв в Україні.В свою чергу, голова київського "Сохнуту" (євре... 11.04.2012 9:44:00
Walla Hadashot וואלה חדשות (Israel, Hebrew) Побиття студента єшиви: причина поки не відома
Як стверджує міліція, ще невідомо, чи напад було скоєно з анти-семітських чи просто кримінальних мотивів 10.04.2012 20:16:53

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014