СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Міжнародні відносини > Процес над Дем'янюком   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
מעריב (Israel, Hebrew) Дем'янюка таємно поховали у США
Як повідомляє джерело наближене до родичів померлого, його тіло було доправлено до США та таємно поховано, оскільки існують підстави побоюватися того, що "євреї можуть осквернити його могилу". 05.04.2012 13:38:23
Jüdische Allgemeine (Germany, German) Дем'янюк, частина 2-га
"Усі українці-нацистські помічники мусять постати перед судом" - знайдено ще 3-х абощо дідів (будь-кому з них за 80), котрих вважають причетними до страт євреїв у концтаборах під час 2-ї Світової війни. 02.02.2012 1:00:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014