СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Регіони > Західна Європа > Нідерланди   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
De Telegraaf (Netherlands, Dutch) У Нідерландах заморожено 380 млн. євро активів Януковича і соратників
Минулого року в Нідерландах перебувало до 375 млн. євро активів компаній, котрі було заарештовано у зв'язку з належністю їх особам, що входили до санкційного списку по Україні. Зараз міністерство фінансів країни уперше озвучило точні цифри. Це є сигнал... 06.06.2017 15:40:31
De Volkskrant (Netherlands, Dutch) Християнські демократи Нідерландів нарешті підтримають Асоціацію з Україною
Перетворити мафіозну країну на стабільного сусідаСаме під таким гаслом найбільша з парламантських фракцій у Нідерландах з-поміж тих, що тривалий час опиралися підписанню Угоди про Асоціацію з Україною, нарешті знайшла елегантне пояснення пом'якшенню вл... 23.05.2017 20:44:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014