СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Культура > Архітектура   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
ORF Nachrichten (Austria, German) В Україні руйнуються пам'ятки архітектури
Кореспондент Австрійського радіо ÖRF робить огляд ситуації з неконтрольованою забудовою міст, руйнуванням пам'яток архітектури і тим, як наше незріле громадянське суспільство бореться зі свавіллям чиновників і забудовників. 24.05.2012 8:13:26
Mladá fronta DNES (Czech Republic, Czech) По Україні у пошуках синагог та могил чеських вояків
Надзвичайно цікава стаття вийшла у чеському часописі iDnes, автор якої - Марек Чайка, відомий чеський сходознавець, гебреїст та історик. Стаття водночас є безкоштовною рекламою туристичних принад України, а також екскурсом у її колись дуже, зараз - тро... 14.05.2012 8:00:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014