СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Політика > Євроінтеграція > Євромайдан > Побиття Чорновол   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Reuters Nordic (Sweden, English) Побиття журналістки поновлює протестну динаміку
Протестувальники зажадали відставки міністра внутрішніх справ України після резонансного побиття журналістки-громадської активістки Тетяни Чорновол.Цей інцидент вдихнув свіже дихання у протести, що, було, вже почали йти на спад. Зазначається також, що ... 26.12.2013 14:49:47
Gazeta Wyborcza (Poland, Polish) Україна: журналістку та активістку Євромайдану брутально побили
На думку Інтернет видання «Українська Правда», замовниками побиття являються високопоставлені державні чиновники, про яких Тетяна Чорновіл писала в її декількох останніх статтях. Це ще один напад невідомих на організаторів протестів в Україні. Жертвою ... 25.12.2013 10:21:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014