СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Ґаук не зраджує собі

26.04.2012 13:34:00
Автор: Валерій Дротенко 

У шкалі дипломатичних покарань є різні санкції. Скасування офіційних візитів належить до найжорсткіших. Президент Ґаук обрав саме такий, аби виразити власний протест проти знущання над опозицією в Україні. У такий спосіб він демонструє - не уперше, до речі, - готовність вести цілісну політику. Для Меркель це було б проблематичніше.
 
 
Звичайно ж, він міг би поїхати на ту зустріч до Криму, повести там світські бесіди про те-про се, і за якоюсь із чашок чаю розпитати Януковича за те, як там справи у Тимошенко, тощо.

Так само, недавно пані Меркель приймала з офіційним візитом іншого пост-радянського диктатора, - президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва: велися конструктивні бесіди, оговорювалися моделі економічного співробітництва, окрему главу візиту було присвячено рідкоземельним корисним копалинам, що їх має Казахстан... і лише "для галочки" було також "піднято тему прав людини" у тій країні.

Пан Ґаук належить до тієї ґенерації східних німців, котра, попри відразу до тоталітаризму, лишилася вірною своїй місцині і не забажала втікати на Захід (численні критики нинішнього німецького президента саме цим намагаються "підточити" його імідж - ред.) (подібним яскравим таким представником тієї ж ґенерації є, зокрема, письменник Ґюнтер де Бройн) Більше того, він свого часу не висловлював протест проти диктатури в НДР настільки, щоб його запроторили до в'язниці. Саме у ті часи він збагнув, що є люди, з якими немає сенсу обговорювати певні "складні теми" - до них слова просто не доходять.

Саме це і намагається підкреслити власною відмовою пан Ґаук - немає про що говорити з Януковичем, варто спробувати інші засоби тиску.
 


Оригінал: Gauck sagt Ukraine-Besuch ab: Der Präsident beweist Haltung
Рубрика(и): Суд над Тимошенко

Схожі публікації (110):
Prague Post (Czech Republic, English) Суд по другій справі Тимошенко знову відклали
До 31 липня відтерміновано засідання суду в справі ухиляння Т... 25.07.2012 1:00:00
Osterholzer Kreisblatt (Germany, German) Надзвичайний інтерес до України
Депутат Бундестаґу від "Зелених" Марілуїзе Бек провела зустрі... 10.07.2012 6:00:00
Die Presse (Austria, German) Про офіційну біографію Тимошенко
Щойно було укладено офіційну біографію Юлії Тимошенко за назв... 10.07.2012 11:44:00
The Huffington Post (United States, English) Київське махлювання в покер
Колишній євро-депутат, а зараз - незалежний журналіст Олів'є ... 12.07.2012 7:00:00
Stern (Germany, German) Триває засідання суду за касаційною скаргою Тимошенко
У Києві триває суд за розглядом касаційної скарги Юлії Тимоше... 26.06.2012 10:51:11
Niedersächsische Allgemeine (Germany, German) Касація Тимошенко: прокурор вимагає держмедобстеження
25.06.2012 12:11:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014