СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Зв'язок з антарктичною експедицією відновлено

07.04.2012 14:18:06
Автор: Валерій Дротенко 

 Після багатьох днів невідомості відновлено зв'язок з командою російсько-української вітрильної антарктичної експедиції на борту яхти "Скорпіус". Всі 8 членів команди почуваються добре. Тим не менш, команда продовжує боротися зі штормами і щоразу щільнішою кригою в Антарктиці; також закінчується палива і припаси. З огляду на це команда намагається дістатися бодай до найближчого, китайського сектору континенту. Пального вистачить приблизно на два з половиною дні ходу.


Оригінал: Kontakt zu russisch-ukrainischem Team in Antarktis wiederhergestellt
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014