СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Президент Росії Володимир Путін звинувачує бойовиків у спробі повалити уряд України

02.12.2013 20:33:06
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Президент Росії Володимир Путін звинувачує бойовиків у спробі повалити уряд України

Протестувальники намагаються усунути Віктора Януковича з посади президента оголосивши загальнонаціональний страйк

Президент Росії Володимир Путін заявив, що протести в Україні проти рішення відмовитися від інтеграції пакту  Євросоюзу  є  спробою  скинути своїх законних правителів.

Протестуючі заблокували головну будівлю уряду, та,  оголосивши загальнонаціональний страй, під час якого сотні тисяч протестували проти його рішення «про відмову від пакту» , який повинен був бути підписаний минулого тижня,сподівалися  тим самим  змусити президента Віктора Януковича піти у відставку.

Демонстраційні вихідні ,під час яких,виникли запеклі зіткнення з поліцією , нарахували цілих 350 000 людей – це найбільший мітинг у колишній радянській державі з  часів "помаранчевої революції" проти аморальності та фальсифікації виборів.

Під час свого візиту до Вірменії , пан Путін заявив журналістам: "Це не революція , але дуже добре підготовленіий протест , який , на мій погляд, не готувався насьогодні, але ... для (української) президентської виборчої кампанії березня 2015. Це  своєрідна спроба розхитати систему і , хотілось би підкреслити , легітимний  уряд   країни ".

Путін сказав, що протестуючі  виглядають " досить добре підготовленими та і навченими групами бойовиків » - натякаючи  при цьому, що ніби-то  до навчання /тренування  демонстрантів  були  залучені аутсайдери , та звинуватив  учасників української « Помаранчевої революції », у  скасуванні вкрадених  виборів  дев'ять років тому.

Рішення Януковича відмовитися від торгової  угоди з ЄС , а замість цього шукати більш тісних економічних зв'язків з Росією викликало глибокі пристрасті в країні , де багато людей жадають вступити до Європейського мейнстріму  та втекти від орбіти Москви.

У результаті заворушень стався обвал фінансових ринків України, підкреслюючи  тим самим крихкий стан економіки країни. Центральний банк був змушений втрутитися , аби підтримати гривну, погрожуючи при цьому застосувати і інші дії  та водночас підкреслюючи вразливість Києва , оскільки країні потрібно  більше $ 17 млрд. ( £ 10.3bn ) наступного року  аби задовольнити газові рахунки і погасити заборгованості.

У відео - заяві, її голова, заявив, що банк не запроваджуватиме жодних фінансових обмежень. "Я закликаю всіх, мати впевненість у банківській системі і зберегти свої заощадження", сказав Ігор Соркін.

Україна розділена між тими, хто бачить стабільность  в тісних зв'язках з Росією та тими , хто бачить більш процвітаюче майбутнє в Європі. Після обрання в лютому 2010 року , Янукович прагне осідлати розрив , запевняючи українців ,що він  в змозі вести тісні зв'язки з Європою ,та керувати відносинами з Москвою водночас.

Слід зазначити,що навіть деякі прихильники  Президента були шоковані раптовістю , з якою уряд оголосив  відмови від довгоочікуваного  договіру з ЄС на користь відродження економічних зв'язків з Росією. Сцени  побиття демонстрантів поліцією в минулі вихідні ще більше озлобили людей.

" Янукович буде робити все, що Путін каже йому  робити", каже 49-річний Олександр  ,котрий наразі перебуває на Майдані Незалежності в Києві, де протестуючі створили наметові табори  для проведення тривалої  кампанії.

"Він вже давно почав втрачати свою легітимність. Його рішення направити співробітників поліції   бити/на побиття  дітей стало/було  останньою краплею " .


Оригінал: Russian President Vladimir Putin accuses militants of trying to overthrow Ukraine’s government
Рубрика(и): Євромайдан

Українське громадянське суспільство в очах Заходу: відчутне, але невидиме
Як відомо Євро-Майданівській спільноті, громадські організаці... 21.12.2013 0:10:24
Побиття Чорновіл: Захарченкові не позаздриш...
Саме таке спадає на думку після "розгрібання" сьогоднішніх пу... 25.12.2013 21:03:20
Чи розстрілювала «Альфа» Майдан насправді?
Зустрівши на «Правді» коротку згадку про опублікований на аме... 01.04.2014 12:07:15
Туніс: зміни без змін
Перекладач статті, котру пропоновано Вашій увазі нижче, уже б... 01.04.2014 14:14:56
The Huffington Post (United States, English) Американський блогер "радить" українцям відмовитися від козацької спадщини
Американський блогер "широкого профілю" з російським прізвище... 25.11.2014 21:15:41
Basler Zeitung (Switzerland, German) Бубку "трясе" під час взяття чергової висоти
Низка швейцарських газет описують коротку історію спортивного... 07.03.2014 7:14:00
Stern (Germany, German) США вводять санкції проти Росії
Як оголосив Президент Барак Обама, санкції торкнуться "тих, х... 06.03.2014 15:36:45
Rhein Main Presse (Germany, German) ЄС заморожує рахунки Януковича
ЄС блокує рахунки Януковича та ще 17 пов'язаних осіб. Відпові... 06.03.2014 7:15:00
Neue Ruhr Zeitung (Germany, German) Росія продовжує розгортатися - Захід погрожує санкціями
У розпал Кримської кризи два російських військових корабля - ... 04.03.2014 8:13:18
Groene Amsterdammer, De (Netherlands, Dutch) Українські демонстранти розчаровуються в ЄС
Обкладинка останнього числа газети "Груне Амстердамер" (Зелен... 12.02.2014 2:00:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014