СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Час отрутників

23.05.2017 16:17:58
Автор: Валерій Дротенко 

Під таким заголовком вийшла на авторитетному ресурсі Transitions on-line (присвяченому, головним чином, прогресові перехідних країн), критика відомого українського історика Тараса Кузьо на книгу свого колеги Сергія Плохія "Отруйний пістолет", що вийшла на початку цього року у Великій Британії (про це писали, зокрема, "Радіо Свобода" та "День").

"Совєцька таємна поліція відзначилася чотирма гучними убивствами провідних лідерів українського націоналізму, що вона їх здійснила на Заході: Симона Петлюри в Парижі 1926р., Євгена Коновальця у Роттердамі 1938р. та Лева Ребета й Степана Бандери у Мюнхені 1957 та 1959рр., відповідно". 

Важливість цієї новини полягає в тому, що про-українська позиція потроху, але упевнено входить в професійний та академічний історичний дискурс на Заході. Зокрема, західні історики несподівано для себе виявляють, що Бандера, котрого проплачені Москвою західні "експерти" не вагаючись зараховують до мало не основних винуватців Голокосту в Україні ( а непосвячені у знання правди широкі маси їм вірять на слово), - виявляється, що Бандера ніяк не міг приймати участі у жодних бойових чи каральних діях після 1940р., бо просидів усю війну в нацистському же концтаборі. І ще чимало дрібних та великих деталей, що потроху розвалюють неписаний договір Заходу та Москви про "нацистсько-фашистських українських прихвостнів".


Оригінал: Time of the Poisoners
Рубрика(и): Бандера , Книги

The Forward (United States, English) Символіст Дер Ністер та його неоднозначне ставлення до сіонізму
Спогади українця Юрія Смолича проливають світло на цікаві асп... 06.07.2017 16:53:00
Pravda (Slovakia, Slovak) Словацькі ЗМІ: Бандера "розділяє" українців
Під таким заголовком (але без лапок) опублікувала статтю слов... 03.01.2014 8:21:00
Basler Zeitung (Switzerland, German) Матч смерті – коментарі німецького історика
Німецькі медіа практично не насмілилися чіпати тему «Матчу см... 01.06.2012 11:52:34
Yam (Moldova, Romanian) Нова "анти-румунська провокація" в Ґаґаузії
Нещодавно у книгарнях та бібліотеках Ґаґаузії з'явилася нова ... 15.05.2012 11:50:43
Dagbladet Information (Denmark, Danish) Загублений світ Болехова
Огляд-реклама книги "The lost" (найдоцільніше було б переклас... 12.04.2012 20:45:50Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014