СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Перевірка Atlantic Cruiser триває

21.04.2012 6:00:16
Автор: Валерій Дротенко 

Як повідомляє німецьке МЗС, судно стало в Іскендеруні на детальну перевірку щодо вмісту збройних вантажів на його борту. Оскільки судно завантажене майже повністю, роботи займуть чимало часу - вірогідно, триватимуть всі вихідні, якщо не довше.

Турецькі органи доглянули, у першу чергу, вантажі, призначені для вивантаження у Туреччині; сирійський вантаж, який за підставою може містити зброю, ще не перевірено. 


Оригінал: Überprüfung der ”Atlantic Cruiser” dauert weiter an
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014