СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Німецький омбудсмен стурбований ситуацією в Україні

12.04.2012 10:53:00
Автор: Валерій Дротенко 

Омбудсмен (уповноважений з прав людини - ред.) при Федеральному уряді Німеччини, Маркус Льонінг, стурбований становищем заарештованих опозиційних українських політиків, котре він мав нагоду спостерігати під час свого візиту з 10 по 12 квітня. Зокрема, пан Льонінг відвідав Юрія Луценка у тюремній лікарні.

Опозиційному політикові уперше було лише вчора повідомлено, що ще у листопаді минулого року йому було діагностовано гепатит, повідомляє Льонінг. "Подібне поводження з в'язнями порушує всі відповідні міжнародні угоди, котрі було, в тому числі, ратифіковано й Україною. Загалом, Луценко справив на німця враження "активної, не зламаної особистості". Луценко висловив прохання до європейців якомога швидше парафувати Угоду про асоціацію з Україною. Опозиціонера турбує, що, у протилежному випадку, регіон може підпасти під ще більший вплив Росії.

Зустріч з Луценком для Льонінга є показовою щодо становища утримання чотирьох інших членів колишнього кабінету Тимошенко. Його непокоїть таке тривале переслідування політичних попередників. Також, у середу пан Льонінг зустрівся з Президентом Януковичем. Загалом, поїздку здійснено в рамках намірів федерального уряду Німеччини отримати уяву про ситуацію з правами людини і станом демократії в країні напередодні ЧЄ 2012.

Від редакціх:
А тепер порівняйте, що з того ж інформаційного приводу написали деякі вітчизняні видання:
 Кореспондент: Київський СІЗО не гірший за європейські – німецький омбудсмен
 Укрінформ: До Луценка пустили німецького омбудсмена


Оригінал: Politicker: Menschenrechtsbeauftragter besorgt über Situation in Ukraine
Рубрика(и): Луценко (СІЗО)

Rhein-Zeitung (Germany, German) Європейський суд засміяв волюнтаристське правосуддя
Європейський суд з прав людини у своєму вироку засудив уперед... 03.07.2012 15:35:10Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014