СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Європейський суд засміяв волюнтаристське правосуддя

03.07.2012 15:35:10
Автор: Валерій Дротенко 

Європейський суд з прав людини у своєму вироку засудив упереджене українське правосуддя. Вирок стосується незаконного утримання під вартою та засудження до ув'язнення колишнього МВС Юрія Луценка у 2010р. Арешт і ув'язнення політика було розцінено як "упередженим та незаконним". Суддя присудив відшкодування на користь Луценка у розмірі 15000 євро. Нагадаємо, політика було засуджено до 4 років в'язниці через перевищення службових повноважень.


Оригінал: Gerichtshof prangert Willkürjustiz in der Ukraine an
Рубрика(и): Луценко (СІЗО)

Схожі публікації (40):
Süddeutsche Zeitung (Germany, German) Німецький омбудсмен стурбований ситуацією в Україні
Омбудсмен (уповноважений з прав людини - ред.) при Федерально... 12.04.2012 10:53:00Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014