СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       69 "Петріотів" везлися до Шанхаю

22.12.2011 19:01:03
Автор: Валерій Дротенко 

Відомими стали деякі подробиці справи зі затриманням данського судна з українською командою. Судно прямувало до Шанхаю, а 69 знайдених на його борту ракет "Петріот" типу "земля-повітря" походять з Німеччини.

Фінськи митники ведуть розлідування справи з незаконного експорту нелегальних озброєнь.
У Берліні, речник німецького міністерства оборони повідомив, що ці ракети належали німецькій армії. За його словами, вони "призначалися для Південної Кореї", а не для Китаю.
Він підкреслив, що мова йде про "законний продаж на підставі угоди між двома країнами на урядовому рівні". На угоду, між іншим, як стверджує речник, було належним чином отримано дозвіл на експорт та проведено її митне оформлення.
"Капітана та його помічника було заарештовано", як повідомив аґенції AFP начальник відділу по боротьбі зі злочинністю фінської митниці, Петрі Лоунатмаа.
Як повідомлялося раніше, ракети, вироблені американською фірмою Рейтеон, а також вибухівку, було знайдено на ботру Тор Ліберті під час митного огляду, коли судно стало на якір у порту Котка, за 120 км на схід від Гельсінкі, у Балтійському морі.
Судно ходить під прапором одного з британських островів і належить данській судноплавній компанії Торко.
Слідчі з фінської поліції та митниці вивчають ланцюжок, що веде від Німеччни, де вантаж було отримано, перш, ніж дійти до Фінляндії.
Фінська поліція повідомила, що у середу судно мало б взяти курс на Шанхай.
Дві заарештовані особи, а також тридцять осіб екіпажу судна всі є українцями, продовжували допитувати аж до другої половини четверга, додав М.Лоунатмаа.
Фінські митники вилучили ракети і надалі "їхнім перевезенням та зберіганням опікуватиметься фінська армія", зазначив М.Лоунатмаа.
Фінським законодавством передбачено надання дозволу відповідних органів оборони на транзит подібного типу вантажів через територію країни.


Оригінал: 69 missiles sur un cargo en direction de Shangai: deux Ukrainiens arrêtés
Рубрика(и): Thor Liberty
Першоджерело: AFP
Відповідність дійсності: правда
Дата огляду: 22.12.2011 23:13:55

Södermanlands Nyheter (Sweden, Swedish) У поліції допитують капітана судна
Котка, Фінляндія Фінська поліція продовжила сьогодні допити ч... 22.12.2011 10:10:05Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014