СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       У поліції допитують капітана судна

22.12.2011 10:10:05
Автор: Валерій Дротенко 

Котка, Фінляндія Фінська поліція продовжила сьогодні допити членів української команди судна, заарештованого в порту Котка з вантажем військової робото- та вибухової техніки на борту. На судні Thor Liberty було знайдено 69 ракет "Петріот", а також 150 тон вибухівки, котрі було укладено й запаковано з порушенням встановлених для відповідних вантажів правил

Допитують капітана та штурмана, котрих підозрюють у помилковому порушенні правил експорту озброєнь та халатність щодо забезпечення задовільного технічного стану судна.

Судно Thor Liberty належить данським судновласникам, однак зареєстровано на острові Мен. Томас Мікельсен, виконавчий голова компанії-судновласника Thorcos, заявив у інтерв'ю фінській новинній аґенції FNB, що знайдений на судні вантаж є несподіванкою для нього самого.

Інший співробітник компанії Thorco, що побажав залишитися невідомим, вважає, що обладнання для роботи для ППО могли повантажити на судно "помилково", не заглиблюючись, однак, у подробиці обставин, за яких могла виникнути подібна помилка.


Оригінал: Polisen förhör fartygskapten
Рубрика(и): Thor Liberty
Першоджерело: TT-FNB
Відповідність дійсності: переважно правда
Дата огляду: 22.12.2011 12:24:58

Схожі публікації (15):
Le Matin (Switzerland, French) 69 "Петріотів" везлися до Шанхаю
Відомими стали деякі подробиці справи зі затриманням данськог... 22.12.2011 19:01:03Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014