СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       В Росії знову дме вітер змін

03.01.2014 10:00:00
Автор: valeriy.drotenko 

Інакше як "заказухою" не назвеш "оду Путіну", що її "співає" на шпальтах Райніше Пошт такий собі Клаус Келле, відомий завдяки своїй жінці Бірґіт Келле.

Не дивлячись на те, що його дід за жодні пироги не мав би справу з Росією, де він провів 3 роки в сибірському полоні, пан Келле не гребує виправдовуванням Путіна, убачаючи його "провідну роль" у становленні російського громадянського суспільства (!). Свідомо (чи з незнання) перебуваючи в омані щодо природи нещодавніх терактів у Волгограді (як і давніх уже - в Беслані, Каширці, тощо), він умудряється проводити паралелі між Росією та Німеччиною/Європою, як "важливих та надійних партнерів, що однаково страждають від ісламського естремізму).

Чи то не бажаючи знати, що саме Путін і зорганізовував ті теракти, чи то знаючи, але не бажаючи "іти проти шерсті"? Адже, якщо відновити і провести незаанґажоване розслідування, з'ясується, що й потреби в Путіні у Росії (як тодішньої, так і теперішньої) не було - він сам створив штучну потребу в собі як "людині сильної руки", при цьому пожертвувавши сотнями людських життів, а також відібравши у Росії ціле десятиліття розвитку, прирікши її, натомість, на стаґнацію. 

Я згоден лише в одному з автором - у заголовці. Але той "вітер змін", що "дме" в Росії, сподіваюсь, нічого хорошого для Путіна та його режиму не віщує.

Ось і сторінка "заказушника" - Klaus Kelle (фейсбук). 


Оригінал: Kolumne Politisch Inkorrekt - In Russland weht weiter der Wind der Veränderung
Рубрика(и): Геополітика , Заказуха

El País (Spain, Spanish) Україна звинуватила у російській пропаганді культурний захід в університеті Комплутенсе, Мадрид
Посольство України в Іспанії у четвер, 9 жовтня 2014р., зажад... 09.10.2014 20:12:49
Council on Foreign Relations (United States, English) Йошка Фішер: Янукович завжди був союзником Кремля
Колишній (дуже колишній) очільник німецького зовнішньополітич... 02.01.2014 21:12:27
Правда (Serbia, Serbian) У Сербії вважатимуть, що Авто-Майдан таки дійсно "переїхав" ДАІ-шника
Сербська "Правда" з посиланням на "Глас Русія" (себто, "голос... 03.01.2014 18:43:32
The Washington Post (United States, English) У 2014 році на американо-російські відносини чекають критичні випробування, Путіним і Обама не виправдали очікувань
Уілл Енглунд, 2 січня МОСКВА — Сполучені Штати і Росія, рівен... 03.01.2014 2:40:00
Bună Ziua Iași (Romania, Romanian) Росія - "незручна" тема для румунського МЗС
Звичайна парламентська хроніка Румунії, однак оглядач зосеред... 08.02.2012 20:43:55Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014