СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       



Рівень безробіття серед емігрантів у Німеччині явно вищий

08.11.2013 10:48:57
Автор: valeriy.drotenko 

Федеральна аґенція з безробіття 

Огляд стосується конкретного міста - Кобленца, однак, навряд чи картина у решті Німеччини суттєво краща.

 У оглядовій статті головного редактора газети "Райн-Цейтунґ" ("Рейнська газета"), зазначається, зокрема, що лише "кожен четвертий мігрант може розраховувати на те, що зможе залишитися у країні". Це стосується подовження права на перебування та відповідні соціальні пільги.

 Загалом же, рівень безробіття серед імігрантів перевищує показник 16%, сягаючи у декотрих громадах (районах) округу  майже 25%.

 Також, як свідчить статистика, більшість натуралізованих походять з Туреччини (12,4 %), наступною йде Україна (10,6), Російська Федерація (9,6), В'єтнам (8,6) та Афганістан (4).


Оригінал: Arbeitslosenquote bei Ausländern in Koblenz ist deutlich höher




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014