СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Ах, Європа: мультикультуралізм та мир у всьому світі

28.05.2012 2:27:00
Автор: Валерій Дротенко 


Дотепна стаття з підбиття підсумків «Євробачення» вийшла у Süddeutsche Zeitung – попри вердикт, винесений Меркель, мультикультуралізм у Європі зовсім і не провалився.  
 
Особливо з огляду на те, скільки голосів давала одна країна іншій: греки, незважаючи на анти-кризові заходи під тиском Берліну, охоче голосували за німеців.
 
Більше того, за Ізраїль прийшло десять голосів з Ірану. Ну як тут не порадіти за перспективи дружби й миру.
 
З огляду на успіх події, варто зазначити, що «Євробачення», котре проводиться раз на рік і коштує вельми незначну кількість фінансових ресурсів, робить для євро-інтеграції більше, ніж увесь Європарламент разом узятий, що засідає з дня у день і утримання якого влітає у чималу копієчку.


Оригінал: Ach, Europa: Multikulti und Weltfrieden
Рубрика(и): Eurovision
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014