СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Здобич олігархів

27.05.2012 1:00:00
Автор: Валерій Дротенко 


Одразу три німецьких телеканали «розродилися» анонсами документальних стрічок про Польщу й Україну напередодні «Євро»  - ARD, ZDF та Arte, покази заплановано на Трійцю.
 
Якщо у Польщі знімали католицького батюшку, що читає лекції про «праведний» чи «божествений» секс, то з України репортажі, як би того не хотілося, все одно зводяться до політичних питань.
 
Так, ARD відрядило свою московську кореспондентку Іну Рук, котра відзняла репортаж «з усіх куточків країни, котру незаслужено не знають у Європі» (той факт, що найближча кореспондентка – з Москви, красномовно говорить сам за себе, - ред.).
 
У одному з сюжетів показують сніданок з харківським олігархом Ярославським, котрий вклав чимало власних коштів у інфраструктуру і футбол міста. Однак, такі, здебільшого, розважальні репортажі не дають глибокої картини.
Для більш допитливих, Arte пропонує стрічку власного виробництва «Україна: Інвалідна демократія»,  котра детально інформує про історію та залаштункові деталі співприймаючої країни ЧЄ-2012.
 
Вражає багатство відзнятого матеріалу, причому, не лише за рахунок архівних фото чи відео, а й свіжіших інтерв’ю, де перед камерою постають політичні актори вже минулих десятиріч: Кучма, Кравчук, Ющенко, як і нинішні супротивники – Янукович та Тимошенко, інтерв’ю у котрої брали ще до ув’язнення.
 
Всього 105 хвилин пропонують глядачеві змістовну й насичену суміш політики й криміналу, змальовуючи країну, котра шукає власне місце між ЄС та Росією, але за Януковича ризикує повністю стати здобиччю олігархів, у той час як футбольний світ баче лише лоск дорогезних стадіонів.
 
Розклад показів: „Im Osten was Neues“, понеділок, 18:30, ARD; „Rendezvous im wilden Osten“, понеділок, 19:15, ZDF; „Ukraine: Demokratie mit Hindernissen“, вівторок, 21:30, Arte
 


Оригінал: Die Beute der Oligarchen
Рубрика(и): Ми їхніми очима , Євро 2012

Wprost (Poland, Polish) Скінчилося "Євро" - скінчилася польсько-українська дружба?
Чинна українська влада вирішила скасувати досягнуту ще за час... 12.07.2012 12:51:51
Potsdamer Neueste Nachrichten (Germany, German) Євро: Похмілля після свята
Політичні підсумки "Євро" є, вочевидь, позитивнішими за еконо... 03.07.2012 10:00:00
ARD Tagesschau (Germany, German) Невдача Януковича, успіх українців
Янукович розраховував під час проведення "Євро-2012" показати... 01.07.2012 22:36:48
Jewish Chronicle (United Kingdom, English) Я блукала Києвом у пошуках расизму, а знайшла лише любов
Придбавши квитки на матч Англія-Швеція, Джесіка Елґот чисто в... 21.06.2012 18:13:11
Dagbladet (Sweden, Swedish) Показний ЧЄ для українських олігархів
Просто згадується Ахметов та його "друг дитинства" Колесников... 24.06.2012 13:04:42
Die tageszeitung (Germany, German) Пасажири у якості піддослідних кроликів
Про "іновації" мінтрансу, за та проти нічних потягів у матері... 24.06.2012 10:54:32Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014