СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Darik Radio Дарик Радио
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

13 от 16 тима на Евро 2012 избраха Полша за своя база

Резюме:Цели 13 от 16-те участника на Евро 2012 избраха Полша за своя база по време на турнира, който стартира на 8 юни тази година, а домакините са именно Полша и Украйна. „Факт е, че 13 отбора избраха Полша за своя база по време на Европейското първенство“, коментира Адам Олквиц на специална церемония, след като днес изтече срокът за обявяване на базите от страна на страните-участнички. Въпреки че цели осем отбора ще играят двубоите си от груповата фаза в Украйна, само три то тях посочиха бази в същата държава. Освен домакинът Украйна, другите два ти...


Посилання:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=850151
google translate:  переклад
Дата публікації:06.02.2012 19:40:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Спорт
Додано:06.02.2012 20:16:39
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014