СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gooi- en Eemlander, De
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Oekraïners demonstreren ondanks beperkingen

Резюме:KIEV - Tienduizenden Oekraïners zijn zondag de straat opgegaan in Kiev, ondanks de strikte beperkingen die zijn opgelegd voor demonstraties. Het gaat om de grootste betoging van pro-Europese betogers tot nu toe in het nieuwe jaar.
Посилання:http://www.gooieneemlander.nl/algemeen/buitenland/article26568693.ece/Oekrainers-demonstreren-ondanks-beperkingen
google translate:  переклад
Дата публікації:19.01.2014 16:16:35
Автор:
Url коментарів:http://www.gooieneemlander.nl/algemeen/buitenland/article26568693.ece/Oekrainers-demonstreren-ondanks-beperkingen#articleComments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:19.01.2014 15:08:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014