СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Donaukurier
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

200.000 Menschen trotzen Demonstrationsverbot in Kiew

Резюме:Kiew (AFP) Rund 200.000 proeuropäisch gesinnte Ukrainer haben in Kiews gegen die Regierung und ein Demonstrationsverbot protestiert. Viele Menschen mokierten sich mit Masken, Töpfen oder Kartons auf dem Kopf über verschärfte Sanktionen für Vermummungen.


Посилання:http://www.donaukurier.de/nachrichten/topnews/Ukraine-Russland-EU-Proteste-Opposition-Gewalt-3-ZF-Verletzte-bei-Strassenschlachten-in-Kiew;art154776,2868377
google translate:  переклад
Дата публікації:19.01.2014 16:48:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:19.01.2014 15:00:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014