СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Gaisras Lenkijos prekybos centre: propagandinės žinutės, kaltinimai Rusijai ir kuo čia dėti ukrainiečiai?

Резюме: Gaisras Lenkijos prekybos centre: propagandinės žinutės, kaltinimai Rusijai ir kuo čia dėti ukrainiečiai?
Praėjusių metų gegužę Varšuvos prekybos centre Marywilska gatvėje kilus gaisrui, nuostoliai buvo milžiniški. Pradėjus tirti nelaimės priežastis, Lenkijos politikai bedė pirštu į Rusiją. Galiausiai paaiškėjus, kad įtariami padegėjai – ukrainiečių tautybės, rusų propagandininkai ėmė skleisti melagienas, esą Rusija prie incidento nagų neprikišo, o lenkai kaltina Ukrainą surengus diversiją sostinėje. Tačiau tai – netiesa.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/gaisras-lenkijos-prekybos-centre-propagandines-zinutes-kaltinimai-rusijai-ir-kuo-cia-deti-ukrainieciai-57-2459098?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:29.05.2025 18:08:28
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:29.05.2025 19:08:03




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014