СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Project Syndicate
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Rebuilding Ukraine’s Innovation Infrastructure

Резюме:

Many of Ukraine’s tech entrepreneurs have stubbornly refused to let innovation become another casualty of war. But to ensure that the sector survives and drives the economy’s recovery, political leaders and other stakeholders cannot afford to wait until the war ends to begin rebuilding the necessary infrastructure.

Посилання:https://www.project-syndicate.org/commentary/ukraine-must-invest-in-innovation-infrastructure-before-war-ends-by-salome-mikadze-2025-05
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2025 15:06:40
Автор:
Url коментарів:https://www.project-syndicate.org/commentary/ukraine-must-invest-in-innovation-infrastructure-before-war-ends-by-salome-mikadze-2025-05#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:28.05.2025 17:18:07




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014