СПІЛЬНО
БАЧЕННЯ
::
ІНОЗМІ
|
|
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
|
|
Знайдено на сайті: | ARD Tagesschau |
Мова: | 7 (German / Deutsch) |
Заголовок: | Mangel an Menschen: Der Ukraine fehlen Millionen Arbeitskräfte |
Резюме: | Nach Beginn des russischen Großangriffs vor fast drei Jahren brachen Wirtschaft und Arbeitsmarkt in der Ukraine stark ein. Tod, Verletzung oder Flucht führen dazu, dass viele Branchen händeringend Personal suchen. Von A. Beer. |
Посилання: | 80584709-4090-4d03-9a96-33e9e64c6c8e |
google translate: | переклад |
Дата публікації: | 02.01.2025 4:47:39 |
Автор: | |
Url коментарів: | |
Джерело: | |
Категорії (оригінал): | |
Додано: | 02.01.2025 5:10:50 |
|
|
|
|
|
|
Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації. |
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014 |