СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Джорджа Мелони: Италия ще предостави на Киев допълнителен зенитен комплекс САМП/Т

Резюме:Джорджа Мелони: Италия ще предостави на Киев допълнителен зенитен комплекс САМП/Т Италия ще предостави на Украйна допълнителна система за противовъздушна отбрана САМП/Т, за да сваля руски ракети, заяви снощи премиерът Джорджа Мелони в кулоарите на срещата на високо равнище на НАТО във Вашингтон, съобщи италианската новинарска агенция АНСА. Мелони обяви това, скоро след като президентът на САЩ Джо Байдън заяви
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18380890
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 13:31:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:10.07.2024 14:02:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014