СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Euro Topics
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Debatte: Kinderklinik in Kyjiw zerstört: Unfall oder Kalkül?

Резюме:Das größte Kinderkrankenhaus der Ukraine ist am Montag von einer Rakete zerstört worden. Dabei starben zwei Menschen. Eine noch größere Tragödie wurde durch kurzfristige Evakuierung verhindert. Eine Beobachter-Kommission der Uno hält einen direkten Beschuss durch eine russische Rakete für "sehr wahrscheinlich" und verurteilte "einen der ungeheuerlichsten Angriffe" seit Kriegsbeginn. Kreml-Sprecher Dmitri Peskow dementierte.
Посилання:https://www.eurotopics.net/de/322838/kinderklinik-in-kyjiw-zerstoert-unfall-oder-kalkuel
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 12:36:29
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Debatte:
Додано:10.07.2024 13:12:08




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014