СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Руски медии: ФСБ е задържала украински агент заради план за атентат на руски боен кораб

Резюме:Руски медии: ФСБ е задържала украински агент заради план за атентат на руски боен кораб Руската федерална служба за сигурност (ФСБ) каза, че е предотвратила план за "терористична атака" на боен кораб и е задържала под стража агент на украинските служби за сигурност, съобщиха днес руски държавни медии, цитирани от Ройтерс. Според медиите обект на атаката е бил единственият руски самолетоносач "Адмирал Кузнецов"
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18379953
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 12:01:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:10.07.2024 12:15:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014