СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tribune, La
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine : l'Otan envoie cinq systèmes de défense antiaérienne, après des mois d'attente

Резюме:Dans une déclaration commune, ce mercredi, plusieurs pays de l'Otan, dont les Etats-Unis, ont confirmé l'envoi d'un total de cinq de ces systèmes. Une annonce saluée par Volodymyr Zelensky. Le président ukrainien appelle néanmoins l'Alliance à en faire davantage pour aider Kiev à repousser l'armée russe.
Посилання:https://www.latribune.fr/entreprises-finance/industrie/aeronautique-defense/guerre-en-ukraine-l-otan-envoie-cinq-systemes-de-defense-antiaerienne-apres-des-mois-d-attente-1001935.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 11:26:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.07.2024 12:09:38
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014