СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monitorul de Suceava
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Suceava și Cernăuți unite prin artă – o pictură murală de mari dimensiuni

Резюме:
Suceava și Cernăuți unite prin artă – o pictură murală de mari dimensiuniOrașele Suceava (România) și Cernăuți (Ucraina), cu numeroase legături istorice și nu numai, sunt de acum unite și prin artă.Aceeași pictură murală de mari dimensiuni, simbol al solidarității europene, poate fi admirată în ambele localități, grație programului de cooperare transfrontalieră ... (continuare)

Autor: Cosmin ROMEGA
Articol publicat miercuri, 10 iulie 2024, în secţiunea "Local".
Посилання:https://www.monitorulsv.ro/Local/2024-07-10/Suceava-si-Cernauti-unite-prin-arta-o-pictura-murala-de-mari-dimensiuni
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 8:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Local
Додано:10.07.2024 12:07:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014