СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Какви послания ще излъчи НАТО на Срещата на върха

Резюме:/КРОСС/ Започна срещата на върха на НАТО във Вашингтон. Анализ на темите и посланията в студиото на „Здравей, България" правят журналистът и зам.-главен редактор на "Дневник" Петър Карабоев и военният експерт Васил Данов. Според Карабоев тезата, че Украйна трябва да получи значително повече защита и въоръжение със сигурност ще бъде обсъдена. Друга тема, която журналистът очаква да чуе на срещата, е какви действия ще предприеме Европа. Важно е Европа в следващите 7 до 10 години да изгради отбранителен капацитет, какъвто тя няма в момента, категоричен е зам.-главният редактор на "Дневник". Все още говорим за надежди и очаквания, а бойните действия си вървят. След удара по детска болница вчера беше ден на траур в Украйна. Ние, държавите от НАТО, особено Западна Европа, сме закъснели с 10 години. Войната не започна на 24 февруари 2022 г., а 2012-а, подчерта Васил Данов.  
Посилання:https://www.cross.bg/evropa-nato-dnevnik-1749465.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 9:59:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Анализи
Додано:10.07.2024 10:12:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014