СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Venäjä pommitti Venäjää

Резюме:Venäjän armeijan Kalibr-risteilyohjus tippui maahan Kalmukiassa satojen kilometrien päässä Ukrainasta. Venäjän asevoimien Kalibr-risteilyohjus aiheutti jälleen tuhoa, tällä kertaa noin 300 kilometriä itään Ukrainan rajasta Venäjän Kalmukian tasavallan alueella. Riippumaton venäläismedia Moscow Times kertoo, että ohjuksen jäänteet ja yli kahden metrin syvyinen kraatteri havaittiin maanantai-iltana lähellä Solenojen kylää noin 180 kilometrin päässä Kalmukian pääkaupungista Elistasta.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/80aa4981-e401-46e7-9ae2-5c3da99f0fef
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 10:02:11
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:10.07.2024 10:09:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014