СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Антон Кутев: Украйна има интерес да разшири конфликта

Резюме:Антон Кутев: Украйна има интерес да разшири конфликта Украйна и Зеленски имат интерес да разширят конфликта. Това заяви бившият говорител на служебните правителства на Румен Радев Антон Кутев, който коментира войната и срещата на върха на Алианса.  "Имаше спорове дали изобщо президентът трябва да бъде на срещата на върха на НАТО защото тази част от външната политика зависи основно от Министерски
Посилання:https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/18378191
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 8:25:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Политика
Додано:10.07.2024 9:02:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014