СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Politologul Victor Juc: „Pentru a deveni stat membru Ucraina trebuie să aibă acceptul tuturor statelor”

Резюме:„NATO a propus pentru Ucraina un mecanism mai simplificat și mai accelerat, dar în schimb NATO a vorbit de la Summitul de la Vilnius despre ușile deschise, fapt realizat de către Suedia, iar acum vorbește despre o punte instituțională între NATO și Ucraina,” a menționat politologul, Victor Juc, în cadrul emisiunii „Punctul pe AZi” de la TVR Moldova.
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/15404751
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 9:50:04
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.07.2024 8:08:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014