СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adnkronos
Мова:16 (Italian / italiano)
Заголовок:

Ucraina, Zelensky: "Ogni giorno piovono bombe, abbiamo bisogno di sistemi Patriot"

Резюме:(Adnkronos) - Il presidente ucraino nel suo intervento alla conferenza internazionale sulla ricostruzione: "La difesa aerea è davvero la risposta a tutto". Tajani annuncia nuovo pacchetto di sostegno da 140 milioni di euro
Посилання:https://www.adnkronos.com/internazionale/esteri/guerra-ucraina-russia-conferenza-berlino-zelensky-ultime-news_2xZR3WIXzvDbrA8BUhfrBK
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 12:31:00
Автор:[email protected] (Web Info)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):internazionale/esteri
Додано:11.06.2024 13:08:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014