СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Banker Банкеръ
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Изборите протекоха честно и прозрачно, категоричен е Главчев

Резюме:Според службния премиер Димитър Главчев членството ни в НАТО е гаранция за сигурностСпоред службния премиер Димитър Главчев членството ни в НАТО е гаранция за сигурностИзборите протекоха честно и прозрачно. Имаме такова потвърждение и от парламентарната делегация от Парламентарна асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ), която провери вота. Това заяви служебният министър-председател Димитър Главчев пред журналисти. Премиерът участва в конференцията за следвоенното възстановяване на Украйна, провеждаща се в Берлин. Той изрази надежда България да има стабилен парламент, който да изкара […]
Посилання:https://banker.bg/2024/06/11/изборите-4/
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 11:49:59
Автор:
Url коментарів:https://banker.bg/2024/06/11/%d0%b8%d0%b7%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b5-4/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Новини;Общество и политика;Димитър Главчев
Додано:11.06.2024 12:16:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014