СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Näin kävi Euroopan ”pekkato­vereille”

Резюме:Ukrainan sodan aikana julkisuuden valokeilaan nousseet puolustus- ja sotilastaustaiset poliitikot menestyivät vaihtelevasti eurovaaleissa. Venäjän hyökkäyssodan vuoksi puolustus ja turvallisuus olivat yksi europarlamenttivaalien pääteemoista ympäri Euroopan. Suomessa ehdolla olleista sota-asiantuntijoista ja entisistä upseereista Puolustusvoimien ex-tiedustelupäällikkö, kenraalimajuri evp Pekka Toveri ja Ulkopoliittisen instituutin johtaja Mika Aaltola pääsivät molemmat läpi kokoomuksen listalta.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/661d6bec-e313-48bf-a02d-8a96c6f1a042
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 11:08:52
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:11.06.2024 12:09:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014