СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Document.no
Мова:20 (Norwegian / norsk)
Заголовок:

Zelenskyj i Tyskland for å delta på Ukraina-konferanse og møte Scholz

Резюме:Ukrainas president Volodymyr Zelenskyj har ankommet Tyskland der han skal ha samtaler med statsminister Olaf Scholz og delta på en Ukraina-konferanse. – Statsminister Scholz og jeg skal diskutere ytterligere forsvarshjelp, utvidelse av Ukrainas luftforsvarssystem, og felles våpenproduksjon, skriver Zelenskyj på X. I Tyskland skal presidenten også delta på en internasjonal gjenoppbyggingskonferanse, Ukraine Recovery Conference. Den […]
Посилання:https://www.document.no/2024/06/11/zelenskyj-i-tyskland-for-a-delta-pa-ukraina-konferanse-og-mote-scholz/
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 9:22:37
Автор:
Url коментарів:https://www.document.no/2024/06/11/zelenskyj-i-tyskland-for-a-delta-pa-ukraina-konferanse-og-mote-scholz/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):NTB
Додано:11.06.2024 10:11:28
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014