СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Banker Банкеръ
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Димитър Главчев е в Берлин за конференцията за възстановяване на Украйна

Резюме:Служебният премиер и посланикът на Турция ще посетят ГКПП "Малко Търново"Служебният премиер и посланикът на Турция ще посетят ГКПП "Малко Търново"Министър-председателят Димитър Главчев ще участва в конференцията за възстановяване на Украйна в Берлин. Основната цел на форума е да мобилизира международната подкрепа за реконструкция, реформа и модернизация на Украйна. Димитър Главчев ще вземе участие в официалното откриване на конференцията, на което ще присъстват и германският канцлер Олаф Щолц, украинският президент Володимир Зеленски и председателят на […]
Посилання:https://banker.bg/2024/06/11/берлин/
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 9:02:47
Автор:
Url коментарів:https://banker.bg/2024/06/11/%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%bb%d0%b8%d0%bd/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят;Новини;Берлин;Димитър Главчев
Додано:11.06.2024 9:17:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014