СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

„Mėsmalė, kurioje malami žmonės“: Ukrainos karys papasakojo apie pasikeitusią rusų taktiką

Резюме: „Mėsmalė, kurioje malami žmonės“: Ukrainos karys papasakojo apie pasikeitusią rusų taktiką
Nepaisant to, kad karštasis mūšio dėl Avdijivkos etapas baigėsi Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms pasitraukus iš miesto, įnirtingi mūšiai regione nesiliauja. Apie dabartinius mūšius ir pasikeitusią Kremliaus karių taktiką Estijos leidiniui „Postimees“ papasakojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 110-osios atskirosios mechanizuotosios brigados, pavadintos Marko Bezručko vardu, karys Ivanas Sekachas.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/mesmale-kurioje-malami-zmones-ukrainos-karys-papasakojo-apie-pasikeitusia-rusu-taktika-57-2253666?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:10.06.2024 23:02:33
Автор:Dmõtro Moroz
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:11.06.2024 0:08:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014