СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Marea Britanie nu exclude înăsprirea sancțiunilor pentru fugarii moldoveni

Резюме:Marea Britanie a înghețat active rusești de 22 de miliarde de lire sterline, după invazia armatei lui Putin în Ucraina.Acest blocaj a afectat 90 la sută dintre băncile rusești, a declarat ambasadoarea Marii Britanii la Chișinău în cadrul unui interviu acordat în exclusivitate postului nostru de televiziune. Întrebată despre protecția pe care o oferă Londra fugarilor moldoveni Veaceslav Platon
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/15326796
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 0:00:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.06.2024 22:08:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014