СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Parlicov: În România costurile de stocare sunt de 6 ori mai mari decât în Ucraina

Резюме:Cea mai mare parte din gazele naturale stocate anterior sunt în depozitele din Ucraina, a declarat ministrul Energiei, Victor Parlicov, într-o emisiune de la Radio Moldova.Potrivit oficialului, în România costurile de stocare sunt de 6 ori mai mari. Ministrul Energiei a mai subliniat că țara noastră stochează gazele naturale cumpărate anterior în România și Ucraina, notează Noi.md cu referir
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/14722893
google translate:  переклад
Дата публікації:21.11.2023 0:30:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:20.11.2023 23:07:39
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014