СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

САЩ дава 100 милиона долара нова военна помощ за Украйна

Резюме:САЩ дава 100 милиона долара нова военна помощ за Украйна Американският министър на отбраната Лойд Остин обяви нова военна помощ на САЩ за Украйна в размер на 100 милиона долара, предадоха световните агенции. Това стана по време на неговата визита в Киев. В украинската столица министърът проведе редица срещи с украински представители.  Помощта, обявена от него за Украйна, ще включва противотанкови оръжия
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/16303575
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 22:49:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:20.11.2023 23:03:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014