СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Cyprus Mail
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

US defence chief Austin visits Kyiv, announces more military aid

Резюме:u.s. secretary of defense austin visits kyivU.S. Secretary of Defence Lloyd Austin announced $100 million in new military aid to Ukraine during an unannounced visit to Kyiv on Monday, pledging long-term American support amid growing concerns about the sustainability of vital U.S. assistance. Austin announced the aid package after a day of meetings with Ukrainian officials, with...
Посилання:https://cyprus-mail.com/2023/11/20/us-defence-chief-austin-visits-kyiv-announces-more-military-aid/
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 21:33:41
Автор:
Url коментарів:https://cyprus-mail.com/2023/11/20/us-defence-chief-austin-visits-kyiv-announces-more-military-aid/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Americas;USA;World
Додано:20.11.2023 22:15:06
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014