СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ne visų karas: kaip ukrainiečiai bando išvengti šaukimo į kariuomenę?

Резюме: Ne visų karas: kaip ukrainiečiai bando išvengti šaukimo į kariuomenę?
Nuo praėjusių metų vasario mėn. pradėtos brutalios Rusijos pajėgų plataus masto invazijos į Ukrainą iš šalies pabėgo beveik 20 000 vyrų, norinčių išvengti šaukimo į kariuomenę, atskleidė BBC naujienų tarnyba. Nenorėdami įsilieti į Ukrainos gynybos pajėgas, vyrai rinkosi pačius įvairiausius pabėgimo scenarijus: nuo plaukimo pavojingomis upėmis iki keliavimo naktimis.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ne-visu-karas-kaip-ukrainieciai-bando-isvengti-saukimo-i-kariuomene-57-2146558?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 22:06:36
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:20.11.2023 22:07:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014